REGULAMIN POŻYCZALNI

Wynajmowane przez Pożyczalnię Dopiewo urządzenia, podlegają regularnym przeglądom i są na bieżąco serwisowane. Przed wynajęciem udzielamy wszelkich informacji odnośnie zasad prawidłowego i bezpiecznego używania wynajmowanego sprzętu.

Wypożyczenie sprzętu następuje po okazaniu dokumentu ze zdjęciem, podpisaniu umowy najmu i uiszczeniu kaucji. Czas i koszt najmu określany jest w umowie, a opłata następuje przed wydaniem sprzętu. Istnieje możliwość przedłużenia trwającego najmu, po uprzednim skontaktowaniu się i zatwierdzeniu przez wypożyczalnię. Kaucja pobierana jest w gotówce. Kaucja ma charakter zwrotny. Kaucja lub jej część może zostać przez Wynajmującego zatrzymana na poczet napraw, w przypadku umyślnego uszkodzenia przez najemcę lub uszkodzenia wynikającego z używania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.  

Najemca zobowiązuje się eksploatować przedmiot najmu wyłącznie z zasadami prawidłowego użytkowania. Nie wykonywać samodzielnie napraw powierzonego sprzętu, oraz oddać sprzęt nieuszkodzony. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu lub wątpliwości w kwestii bezpiecznego używania urządzeń, należy skontaktować się z wypożyczalnią.

Informacje i ceny zawarte na stronie Pożyczalni Dopiewo nie stanowią oferty handlowej,w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany podanych cen wynajmu i usług.