SPRZĘT OGRODNICZY

Szeroki wybór sprzętu ogrodniczego.

Prace w ogrodzie wymagają odpowiedniego sprzętu. Trzeba zadbać nie tylko o trawnik, ale także przygotować glebę na nadchodzący sezon czy pozbyć się liści jesienią. Nierzadko musimy też przyciąć zbyt rozrośnięte drzewka, których gałęzie są już zbyt długie. Do wielu z tych czynności potrzebny jest nam sprzęt ogrodniczy, dzięki któremu o wiele szybciej i łatwiej zadbamy o wygląd naszego ogrodu.

Jakie narzędzia ogrodowe oferujemy na wynajem?

Znajdziecie u nas wszystkie niezbędne sprzęty do przydomowych prac. Mamy urządzenia elektryczne takich marek jak Bosch czy Stihl. Dmuchawa do liści pomoże szybko i sprawnie uprzątnąć ich nadmiar na trawniku. Pilarka spalinowa pozbędzie się zbyt długich gałęzi, a kosiarka idealnie zadba o stan Waszego trawnika. Oferujemy narzędzia ogrodnicze na wynajem doskonałej jakości, dzięki czemu można mieć pewność, że świetnie poradzą sobie ze wszystkimi ogrodowymi pracami. 

Znajdziecie u nas m.in. siewnik, z pomocą którego zasadzicie ulubione owoce lub warzywa, glebogryzarkę, która napowietrzy i użyźni glebę, a przy okazji pozbędzie się uciążliwych chwastów. W ofercie znajdują się też takie narzędzia ogrodnicze jak wertykulatory – spalinowy i elektryczny czy wiertnica i kosa spalinowa.