DMUCHAWA SPALINOWA

dmuchawa spalinowa
przycisk zadzwoń

Cena za dobę : 50 zł
Kaucja : 100 zł

Odkurzacz do liści, potocznie nazywany też dmuchawą do liści, idealnie sprawdzi się do prac w ogrodzie. Z jego pomocą można usunąć nie tylko zalegające liście, ale także piasek czy śmieci, które utknęły w miejscach trudno dostępnych. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych grabi czy szczotki. Podmuch pozwala na dokładnie wyczyszczenie trawników, tarasów, podjazdów, ścieżek i przede wszystkim całego ogrodu. Oferujemy bezprzewodową dmuchawę do liści z rozdrabniaczem. To pozwoli swobodnie przemieszczać się z urządzeniem po całym ogrodzie bez obawy o zaplątanie się w zbyt długi przewód. Sprzęt spalinowy to doskonałe rozwiązanie dla trawników o różnej wielkości.

Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Wybór dmuchawy zależy od kilku czynników:

  • rodzaj urządzenia – na rynku dostępne są urządzenia o różnym charakterze. Nasz spalinowy odkurzacz jest połączony z dmuchawą, co sprawia, że można go w dowolnym czasie przełączyć – w zależności od potrzeb może on wciągać lub wydmuchiwać liście. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ wiele marek oferuje wyłącznie odkurzacz lub samą dmuchawę. 
  • rozdrabniacz – dodatkowym atutem jest rozdrabniacz, który mieli na kawałki różnego rodzaju materiały takie jak igły, resztki trawy itp.
  • pojemność – torba na liście powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb. Im większa torba, tym rzadsze jej opróżnianie, ale tym samym zwiększa się jej waga po zapełnieniu. Co więcej, doliczyć należy też wagę samego urządzenia, co przy kilku godzinach pracy w ogrodzie może mieć ogromne znaczenie dla komfortu użytkownika.

Ile kosztuje odkurzacz do liści?

Cena dobrej jakości urządzenia to koszt ok. kilkuset złotych. Nie zawsze opłaca się kupować taki sprzęt, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wynajem. U nas można wynająć spalinowy odkurzacz do liści z rozdrabniaczem w wyjątkowo konkurencyjnej cenie!

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem lub mają dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z Pożyczalnią Dopiewo!