KOSA SPALINOWA

kosa spalinowa
przycisk zadzwoń

Cena za dobę : 40 zł
Kaucja : 100 zł

Pielęgnacja ogrodu to szereg czynności, które należy wykonywać regularnie. Czasem jednak nie zawsze mamy tyle wolnego czasu, aby zadbać równomierne o każdy jego aspekt. Zbyt długa i trudna do koszenia trawa to problem niejednego właściciela, a jej usunięcie wymaga urządzenia, które bez problemu poradzi sobie na każdym terenie. Dlatego znajdą u nas Państwo kosę spalinową – sprzęt niezbędny w każdym przydomowym ogrodzie.

Do czego warto zastosować kosę spalinową?

Kosiarki nie są w stanie dotrzeć wszędzie – wtedy zastosowanie znajduje kosa spalinowa, umożliwiająca koszenie wysokich źdźbeł na nierównym terenie. Znaczenie przy wyborze tego urządzenia ma z pewnością jego moc – im większa, tym łatwiej pozbyć się najbardziej uciążliwych zarośli i innych chwastów. Nie bez znaczenie będzie również ciężar – trzymanie sprzętu przez cały czas pracy musi być komfortowe.

Kosa spalinowa dostępna u nas na wynajem jest ergonomiczna i dość lekka, co umożliwia jej swobodne przenoszenie, dzięki czemu można zabrać ją w praktycznie każde miejsce w ogrodzie. Usuwanie pokrzyw, trzciny czy trawy odbywa się szybko i sprawnie dzięki odpowiednim narzędziom tnącym, w które została wyposażona. Pojemność zbiornika na paliwo pozwala na pracę na przydomowych ogrodach o różnej wielkości.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem lub mają dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z Pożyczalnią Dopiewo!