WALEC I SIEWNIK OGRODOWY

walec i siewnik ogrodowy
przycisk zadzwoń

Cena za dobę : 50 zł
Kaucja : 100 zł

Zadbany ogródek z pięknym trawnikiem oraz roślinami, to wizytówka każdego domu. Nie tylko pozwala cieszyć własne oko, ale także wzbudza zachwyt w gościach oraz sąsiadach. Warto więc od początku zadbać o jego wygląd, by później móc przez lata cieszyć się wyjątkową roślinnością. W posadzeniu trawnika z pewnością pomogą narzędzia takie jak walec oraz siewnik dostępne u nas na wynajem.

Walec i siewnik ogrodowy – jak wykorzystać je przy zakładaniu trawnika?

Pierwszy z nich przyda się już na etapie przygotowywania ziemi pod siew – grunt przekopany za pomocą glebogryzarki najlepiej wyrównać ciężkim walcem wypełnionym piaskiem lub wodą. To pozwoli pozbyć się wszelkich nierówności i nada naszemu trawnikowi estetycznego wyglądu. Walec ogrodowy sprawdzi się na dużych powierzchniach, ale można zastosować go też na mniejszych przydomowych terenach.

Z kolei siewnik to urządzenie niezbędne na końcowym etapie siania trawnika. Jego lekka i stabilna konstrukcja zapewnia niezawodność w trakcie rozsiewania zarówno nasion, jak i nawozów sztucznych. Pojemny zbiornik sprawdzi się na podwórkach o zróżnicowanej wielkości, a poręczny uchwyt ułatwi trzymanie urządzenia nawet przez wiele godzin.

Walec i siewnik ogrodowy na wynajem

Jeżeli potrzebujesz tych sprzętów sporadycznie, to nie warto wydawać pieniędzy na ich zakup. Musisz pamiętać, że każde takie urządzenie zajmuje miejsce i trzeba je odpowiednio zabezpieczyć, aby nie uległo zniszczeniu. Dlatego najlepiej wypożyczyć je od nas – w konkurencyjnej cenie! Dzięki temu będziesz mógł zasiać trawnik i posadzić także inną roślinność na swoim ogrodzie czy działce.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem lub mają dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z Pożyczalnią Dopiewo!