ZAGĘSZCZARKA

zagęszczarka 105 kg
przycisk zadzwoń

Cena za dobę : 90 zł
Kaucja : 100 zł

W ofercie Pożyczalni Dopiewo posiadamy aktualnie:

  • zagęszczarka 105 kg
  • zagęszczarka 90 kg

Do czego służy zagęszczarka?

Zagęszczarka gruntowa jest jednym z najczęściej używanych urządzeń na wszelkiego rodzaju placach budowy. Służą przede wszystkim do ubijania, wyrównywania, zwiększania gęstości i twardości podłoża. Zagęszczarki, nazywane także ubijarkami, są niezbędnymi maszynami podczas praktycznie każdego rodzaju prac drogowych. Dzięki odpowiedniej sile i emitowanym wibracjom, podłoże zostaje odpowiednio przygotowane do położenia nawierzchni docelowej jak na przykład: kostka brukowa, nawierzchnia asfaltowa, kamienie lub żwir.

Z racji dużych gabarytów i masy, zagęszczarki gruntowe są bardzo chętnie wynajmowanym sprzętem, dlatego nie mogło zabraknąć ich w ofercie naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego i ogrodniczego

Jaką zagęszczarkę wybrać?

Jednym z najistotniejszych parametrów zagęszczarki gruntowej, jest oczywiście jej masa. Na rynku dostępne są urządzenia ważące od kilkudziesięciu do nawet kilkuset kilogramów. To jak ciężka ubijarka będzie nam potrzebna, zależne jest od kilku czynników. Najważniejsze jest to jakiego rodzaju nawierzchnię zamierzamy położyć na wyrównanym podłożu, oraz to na jakie obciążenia będzie ona narażona. Mniejszy poziom zagęszczenia będzie potrzebny do ułożenia chodnika z kostki brukowej w przydomowym ogródku. Większy podczas budowania podjazdu, na którym parkować będziemy samochód.

Większa z zagęszczarek dostępnych w ofercie naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego, dzięki masie 105 kg i silnikowi Loncin o pojemności 196cm3, zagęszcza podłoże nawet do 35 centymetrów. Wymiary płyty ubijającej to 54×45 cm, a osiągana prędkość posuwu 32m/min umożliwia dokładne zagęszczenie i przygotowanie gruntu pod wiele rodzajów nawierzchni. Wynajmowane przez nas urządzenie wyposażone jest w kółka transportowe, które spowodują że przemieszczą Państwo ponad stu kilową zagęszczarkę bez najmniejszego problemu, a dołączona do zestawu mata silikonowa umożliwi ubicie, oraz wyrównanie kostki brukowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem lub mają dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z Pożyczalnią Dopiewo!