GLEBOGRYZARKA

przycisk zadzwoń

Cena za dobę : 120 zł
Kaucja : 100 zł

Glebogryzarka to urządzenie, które ma szereg zastosowań. Idealnie sprawdza się do prac w ogrodzie i przygotowuje ziemię np. na sadzenie trawnika lub pod uprawę warzyw i innych roślin. Co więcej, można ją wykorzystać również do odchwaszczania czy mieszania nawozów z ziemią. Idealnie zastępuje tradycyjne narzędzia takie jak szpadel i łopata zwłaszcza w przypadku twardej i gliniastej gleby.

Glebogryzarka spalinowa, którą oferujemy na wynajem, to sprzęt bez którego trudno wyobrazić sobie przygotowanie ogrodu pod siewy i inne czynności ogrodnicze. Nie tylko spulchni rolę, ale także wyrówna ją i poprawi jej kondycję. Dzięki temu, będziemy mogli cieszyć się wyjątkowo obfitymi plonami w sezonie uprawnym.

Prezentowana glebogryzarka spalinowa wyposażona jest w noże osadzone na wale, które bez problemu radzą sobie z twardą glebą. Dodatkowo jest bezprzewodowa, co zwiększa komfort jej użytkowania.

Co robi glebogryzarka spalinowa, którą oferujemy na wynajem?

  • usuwa chwasty,
  • wyrównuje teren np. pod trawnik,
  • przekopuje trawnik,
  • idealnie zastępuje kopanie w ziemi,
  • poradzi sobie ze wszelkimi korzeniami.

Jak działa glebogryzarka?

Ostrza umieszczone na wale wycinają glebę spulchniając ją i napowietrzając. Tym samym pozbywają się różnego rodzaju chwastów i korzeni, które mogłyby utrudniać rozrost roślin czy trawy pod trawnik.

Dlaczego warto wynająć glebogryzarkę?

Sezonowe prace w ogrodzie wymagają nie tylko pracy, ale także kosztów. Kupowanie sprzętów do różnych czynności sprawia, że dla niektórych osób jest to zbyt kosztowne. Rozwiązaniem jest wynajem – u nas wynajmiesz glebogryzarkę, która doskonale sprawdzi się w Twoim przydomowym ogrodzie – przekonaj się sam!

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem lub mają dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z Pożyczalnią Dopiewo!